Останні відгуки
- Клінінгова компанія "Chystenko"00Загальне враження: Вирішила замовити клінінг після виїзду квартирантів, які виявились не дуже охайними. Кух...майже 2 роки тому
- Фран-Stop05Навчаюсь в університеті навпроти часто заходжу на каву та паніні дуже сподобалосьмайже 2 роки тому
- Адвокат "Христина Руда"01Дуже сподобалася консультація Христини Дмитрівної. Все розклала по полицях, все зрозуміло. Хороший спеціаліст в своїй справі)майже 2 роки тому
- Фасадні роботи01Сподобалось: Хлопці молодці зробили професійно, швидко і якісно зауважень до роботи не має роботою задоволені.майже 2 роки тому
- Друкарня "Mak Print"00Замовляла наліпки і візитки - дуже задоволена!! Менеджер мені допомогла і порадила як правильно зробити все зробити! Тепер я Ваш клієнт🥰майже 2 роки тому
- Друкарня "Mak Print"00Наліпки відмінної якості, швидке виготовлення, приємна комунікація. Задоволена на 100%, рекомендую.майже 2 роки тому
- Ветеринарна клініка "Добродій"05Не сподобалось:Більше місяця, як ми попрощались з Тібо, і тому не було бажання згадувати історію нашого зверн...майже 2 роки тому
- Медичний центр "МедЛав"00Сподобалось: Отримував справку для басейну, сподобалося усе - привітність, ввічливість, пунктуальність - як мені і казали це зайняло до 20 хвилин. Дуже рекомендую сюди звертатися!майже 2 роки тому
- Фасадні роботи03Хлопці зробили мені якісно і швидко. Приємно задоволений роботою. До того ж недорогомайже 2 роки тому
- Фасадні роботи02Хороші хлопці роблять швидко якісно зроблять фасад, раджу звертатися тільки до них 👍майже 2 роки тому
- Друкарня "Mak Print"00Отримала класнючі наліпки, замовляла дизайн+друк. Відобразили все як я хотіла! Все швидко та якісно і ціни приємні! А також приємне спілкування, що менш важливо! Дуже задоволена! РЕКОМЕНДУЮ!майже 2 роки тому
- Магазин-майстерня "VELOPARK"01Сподобалось: Дуже хороший вело-магазин/майстерня, допомагають з пошуком та оглядом б.у. велосипедів перед по...майже 2 роки тому
- Автошкола "Автолюб ІФ"01Проходила навчання в цій автошколі ,автошкола та викладач-інструктор Хімей Володимир Васильович залишили пр...майже 2 роки тому
- Ресторан "Десятка"01Багато разів замовляли страви на доставку. Все було дуже смачно. Але зараз це просто жах! Ребра ""ріб-ро" не см...майже 2 роки тому
- Mamenori00Не сподобалось: Суші і справді смачні , але сервіс нульовий . Пояснюю : на 8 березня ми забронювали столик , аде...майже 2 роки тому
- СТО "Катер"00Ремонтував своє авто після ДТП. Зробили якісно і відповідна ціна. За запчастини не переживав, бо хлопці самі в...майже 2 роки тому
- Друкарня "Mak Print"00Дуже рада що знайшла вас! Тепер в мене завжди є красиві, якісні наклейки для моїх виробів ! моя щира рекомендація!майже 2 роки тому
- Відокремлений підрозділ ВМГО "АЙСЕК в Україні"01В організації вже 1.5 роки. Вона стала для мене місцем, у яке хочеться повертатись, де хочеться працювати і викл...майже 2 роки тому
- Відокремлений підрозділ ВМГО "АЙСЕК в Україні"01За 6 місяців тут я почуваюсь так, ніби морально виросла на 3 роки. Участь в AIESEC неймовірно розвинула мене як осо...майже 2 роки тому